0 (232) 381 96 92
info@4team.com.tr
Pzt - Cuma 09:00 - 18:00 / Cumartesi 09:00 - 14:00

EVENT

Başlıca Event Hizmetlerimiz

2007 yılından bu yana yüzlerce organizasyona imza atan firmamız, Event bölümündeki yedi ana departmanda sizlere en iyi hizmeti vermeye devam ediyor.

Firma Piknikleri

70’i aşkın oyun parkuru en yeni ve yaratıcı takım çalışmaları ve 7’den 70’e herkesi eğlendiren aktiviteleri ile Türkiye’nin en kapsamlı Piknik Organizasyon firmasıdır.

Devamını Oku
Indoor Aktiviteler

Firma içerisinde 12 ay boyunca gerçekleştirebileceğiniz aktivite programını size sunalım, birlikte alternatifler üzerinden bir program çıkaralım ve her ay bir dokunuşla Pazartesi sendromunuzu birlikte yenelim:))

Devamını Oku
Pixel Hunt

İzmir´de bir ilk. Görev, prodüksiyon, doğaçlama ve hız bir arada. Hızlı ve yaratıcı olan takım büyük ödülü kazanır.

Devamını Oku
Konsept Parti/Yemekler

Yılbaşı, gala yemekleri, özel günler ve partilerde farklı konsept ve tasarımlarla organizasyonlarınızı en keyifli hale getiriyoruz.

Devamını Oku
Dijital Aktiviteler

Teknoloji artık tüm organizasyonlarda. Kendi teknolojik sistem ve tasarımlarımız ile tüm etkinliklerinizin havasını değiştiriyoruz.

Devamını Oku
AVM Etkinlikleri

Tüm özel gün ve etkinliklerde yaratıcı, güne özel tasarlanmış konsept çalışmaları ve AVM’ye özel aktivitelerimiz ile müşterilerinizin mutlu bir gün geçirmelerini sağlıyoruz.

Devamını Oku
4Kids

Tümü yurt dışından gelen en trend kostüm ve animasyon malzemeleri ile birlikte çocuklara özel tasarlanmış Treasure Hunt tarzı aktiviteler ile eğlenceleri renklendiriyoruz.

Devamını Oku
Teknik Ekipman

Organizasyonlarınızda gerekli olan her türlü teknik ekipman en uygun şartlarda hizmetinize sunulmaktadır.

Devamını Oku